tvorba

https://www.bazger.cz
+420 704 158 007
radovanbazger@outlook.cz

- - -

FacebookInstagramLinkTwitterLinkedIn

Rád zachytím i váš příběh ...

Dobrá fotka potěší a důležitý je výsledek.


Tak jako pořízením fotografie příběh nekončí, ani úprava a editace nestačí k naplnění současných trendů fotoslužeb. Je samozřejmostí následná produkce. Na přání vytvořím podklady pro tisk, zajistím výrobu fotoknih, kalendářů, letáků, obrazů, a jiných produktů ve spolupráci s těmi nejlepšími výrobci.

Už během fotografování myslím na celý koncept zadaný klientem. Proto například interiéry i exteriéry vyhledávám, nebo doporučuji vždy s přihlédnutím k události, tématu a stylu. Důležité je zachycení emocí, okamžiku, nálad a především přirozené a jedinečné krásy každého objektu.

Nejenom svatbu lze si užít s jistotou, že fotograf zachytí vše podstatné, vhodné a krásné v jedinečném okamžiku. Drobná retuš a digitální úprava fotografií je samozřejmostí stejně, jako decentní úprava jasu, kontrastu a barevná korekce.

Jak vidím okolí, objekty i svět, je podtrženo citem i důrazem na přirozenost. Vše má svůj vývoj. Proto se v současné době snažím podtrhnout hloubku ostrosti v závislosti na kompozici. Vypadá to, že jsem už našel svůj formát, ale člověk stále hledá něco nového.


Fotograf na počátku i konci je tvůrcem okamžiku.

Každé fotografování vyžaduje osobní přístup. Klikněte na stránku s kontakty a neváhejte mi napsat, nebo zavolat pro domluvení všech detailů. Zajímavým bonusem ve prospěch klientů je opakované a několikanásobné zálohování pořízených digitálních fotografií až do chvíle předání všech zpracovaných souborů. Fotky odevzdávám na kartě SD, nebo flash, většinou si je však lidé stahují z otevřených, nebo uzamčených cloudových služeb.