editor

https://www.bazger.cz
+420 704 158 007
radovanbazger@outlook.cz

- - -

FacebookInstagramLinkTwitterLinkedIn

Rád zachytím i váš příběh ...

Pořízením fotografie příběh nekončí.


Je zcela přirozené, že ne všechny snímky podaří se tak, abychom byli s výsledkem spokojeni. Mají to tak amatéři, profíci, ale i ti, kteří si jen občas něco vyfotí. Spousta snímků vzniká během rodinných oslav, výletů a rekreací, zkrátka při různých příležitostech.

Občas je fajn nějakou tu fotografii, nebo i celé album zachránit. Upravit. Nejen jas, kontrast a sytost barev, ale poněkud hlubší editací.

Rád vám pomůžu. Vámi pořízené fotografie takzvaně vyladím nejen v rovině odstínů, světel a ostrosti. Je možné obrázky kombinovat, měnit roviny a kompozici. Vkládat, nebo vyjímat objekty, postavy, zahladit chyby, nečistoty. Je možné vytvořit i úplně novou grafiku.


Rád si hraju s obrázky do všech detailů.

Samozřejmostí je naprosté bezpečí vašich fotografií. Nikdy bez svolení vaše fotografie nezveřejním a v mých albech se neobjeví. Nepředám je třetím osobám, ani jako informaci. Klient dostává zpět původní i upravenou sadu snímků v elektronické podobě prostřednictvím zabezpečených služeb, nebo uložené v paměti přenosných disků flash. V případě zájmu o úpravu vašich snímků mě neváhejte kontaktovat a popsat vaše přání. Zde je stránka s kontakty.