autor

https://www.bazger.cz
+420 704 158 007
radovanbazger@outlook.cz

- - -

FacebookInstagramLink

Rád zachytím i váš příběh ...

Svět je velkou sérií fotografií …


Fotím, edituji, a moc mě to baví. Jsem však také administrátor webových stránek a skupin na sociálních sítích, publicista, řidič silničních i kolejových vozidel. Krom práce se věnuji hudbě. Skladbě i textům. Malba a grafika mi také nejsou cizí. Včetně digitální kresby a designu.

Zajímají mě operační systémy iOS, Windows, Linux, formy zápisu webových stránek a v současné době testuji nové možnosti editace snímků. Sleduji úspěchy vědy, okrajově filosofii, sociologii a další směry.

Mám rád procházky přírodou, jsou pro mne úžasnou relaxací. Představení bych tímto ukončil pozvánkou na prohlídku fotoalb v galerii, která je součástí těchto stránek. V případě spolupráce se o mě určitě dozvíte víc. Hlavní je vidět věci pozitivně. Negativům ve fotografii už téměř odzvonilo.


Děkuji všem.

... ještě bych rád dodal, že pocházím ze Slovenska. Dvacet roků žil jsem na severu Moravy. Mé současné bydliště je již mnoho let v českém kraji Libereckém. Po letech jsem se vrátil k fotografii. Jak vidím okolí, objekty i svět, je podtrženo citem i důrazem na přirozenost. Ať už se vám budou mé snímky líbit, nebo se s podstatou naprosto rozejdeme, budu rád pokud zanecháte komentář. Třeba jako recenzi ...