Skip to Content

Bazger.cz

Online magazín

Zásnuby

Zásnuby

Closed
by Srpen 16, 2018 Zábava

</div>
<p><meta content=

Ne každého potkají. Hlavně v posledních letech se rozmáhá trend života na hromádce, kdy se sice v páru plodí děti, ale na svatbu nikdo nemyslí. Tedy možná myslí, možná to i nahlas vysloví, ale nebývá vyslyšen a je to jako házet hrách na stěnu.

svatební pár

Muži se z nějakého důvodu svatbě vyhýbají. A tím i zásnubám, což bývá ten první, předsvatební krok. Někdo se zase dostane k zásnubám, ale již nedojde k svatbě. Případně se žádost o ruku přeskočí a svatba je bez cavyků rovnou.
O tom, jak zásnuby probíhají, rozhoduje hlavně muž. Pro ženu bývají povětšinou překvapením. Jejím úkolem je patřičně žasnout, uronit slzu štěstí, vykřiknout nadšením, či zděšením a žádost buď přijmout, nebo odmítnout.

dekorace

Velmi často my ženy tuto situaci jaksi podvědomě i vědomě očekáváme. Jednak jsme s partnerem již nějaký ten čas, někdy už přesčas a jednak bývá nervózní a vysílá určité signály, které citlivá žena umí číst. Většina z nás si také přeje, aby byl partner nějak originální, aby pak bylo kamarádkám, příbuzným a potomkům o čem vyprávět. I když některé ženy si hlavně přejí, aby už to sakra udělal.

Previous
Next