Info

Používám techniku Olympus, Nikon, Panasonic a dalších značek. SW vybavení odpovídá nejen potřebám, ale i standardům. Editor Zoner považuji za prima klenot mezi programy pro úpravu barevných i ČB fotografií.

Studiová fotografie není můj koníček a proto interiéry i exteriéry vyhledávám, nebo doporučuji, vždy s přihlédnutím k události, tématu a stylu. Je možné nafotit book či set jednotlivců, skupin, kolektivů. Bez příprav, bez umělých taškařic a profesionálních úprav vizáže osob. Důležité je zachycení emocí, okamžiku, nálad a především přirozené krásy objektu.

Architektura, reality, sídla společností, obchodů. Hotely či restaurace. Celek i detaily je možné ztvárnit zcela nově a zachytit firmu či podnik v úplně jiné perspektivě. Fotím domy, chaty, usedlosti i farmy v lůně přírody stejně, jako prostory a haly nabité nejmodernějšími technologiemi a kybernetikou. Efektivní jsou záběry procesů výroby včetně nejmenších detailů.

Nejenom svatbu lze si užít s jistotou, že fotograf zachytí vše podstatné, vhodné a krásné v jedinečném okamžiku. Reportáže, příběhy, dokumenty z rozličných prostředí, akcí a událostí věrohodně a s důrazem na výraz i dojem tvořím velmi rád. Výstavy, koncerty, oslavy, rande, nebo první krůčky. Nasnímat lze skutečně vše.

Drobná retuš a digitální úprava fotografií je samozřejmostí stejně, jako decentní úprava jasu, kontrastu a barevné korekce. Můžu také vložit do snímku logo či text. Zakládám si však skutečně na zjevně přirozeném vzhledu a nevytvářím HDR fotografie (High Dynamic Range). Občas si s fotkou hraju, ale jsem zastáncem jediné expozice pro daný snímek. Máte-li zájem o stažení fotografií, nebo celých alb, prosím napište mi prostřednictvím kontaktního formuláře. Některá alba mohou být skrytá, neveřejná. Dle přání klienta.

“Fotím kudy chodím,” v ateliéru však pracuji výjimečně a průkazové fotografie neprodukuji.


Mé stránky jsou bezpečné. Doménu a data chrání SSL certifikát Let’s Encrypt Certifikát nebude funkční v operačních systémech Windows XP a starších z důvodu ukončení podpory OS ze strany společnosti Microsoft. Více informací zde.