Editor

Nejen vlastní fotografie jsou doménou mých aktivit. Upravuji všechny fotografie, obrázky, grafické prvky a například i web komponenty včetně implementace v systému WordPress.

Máte-li své digitální foto, nebo i celá alba, která obsahují snímky různých žánrů a chtěli byste tyto fotky nějak upravit, vylepšit, zkrátka editovat, můžeme se domluvit na dalším zpracování.

Korektury objektů, ale i kvality snímků, doladění jasu, kontrastu, barev, ostrosti, všeho je možné různými procesními úkony dosáhnout. Není problém fotky oříznout, změnit velikost, vybrat detail, doplnit rámování, a připravit vše pro tisk.

Původní fotografie / Snímek po úpravě

V případě zájmu o další zpracování i vámi pořízených fotografií, jejich editaci a případně i tisk, napište mi prosím. Určitě se domluvíme a věřím, že budete i cenou mile překvapeni. Vaše fotky budou u mě jako v bavlnce. Nepředám je třetí osobě a po ukončení práce nevytvářím archiv ani na svých discích, ani v cloudu. Zkrátka snímky převezmu, upravím a předávám zpět. Práce je precizní a snažím se dosáhnout vždy těch nejlepších výsledků dle možností.

I vaše fotografie můžu dostat na novou úroveň a vytvořit z nich hezkou galerii pro náhled a vzpomínky. Samozřejmě je možné využít i služby vytvoření nových fotografií na stejné téma…

Pro výrobu fotoknihy využívám skvělých a ověřených služeb Albumo.cz. Více než dobrá vazba, papír i tisk, to vše mě i mé zákazníky již mnohokrát přesvědčilo o kvalitách této firmy.


Upravuji, ale především fotím zvířata, rostliny, přírodu obecně, krajinu, design a exponáty, stavby i stroje, ale také skupiny lidí, sport, postavy, portréty, svatby, koncerty, firemní události a společenské akce. Velice rád fotím reportáže a dokumenty.

Působím v oblasti středních a severních Čech, Liberce, České Lípy, Mělníku, Jičína, Mladé Boleslavi, ale také Nymburku, Děčína. To jsou mé oblíbené okresy. Praze se také nevyhýbám a například do Polska a na Slovensko jezdím velice rád. Nevadí mi však ani drsnější podmínky a vydám se v rámci zakázky či nových příležitostí i do lokalit mimo region mé působnosti.