ceník

https://www.bazger.cz
+420 704 158 007
radovanbazger@outlook.cz

- - -

FacebookInstagramLink

Rád zachytím i váš příběh ...

Velice individuální záležitostí je oblast ceny.


Komplex mé práce je závislý na počtu hodin strávených nejenom v terénu, ale také na době strávené nutnou úpravou pořízených snímků. Není však čeho se bát. Stojím nohama na zemi. Cena vás určitě zaujme.

Skutečně je to o dohodě. Žádné další příplatky a překvapení. Mám stanovený tarif za hodinu fotografování v terénu. Selekci, editaci a další úpravy, které obnáší desítky hodin práce u počítače, to vše už je v ceně. Doprava také.

Pokud potřebujete fotografa, který svou činnost bere skutečně vážně, pak jste na těch správných stránkách. Rozhodně si zakládám na kvalitě, profesionalitě, a zároveň na lidském a přátelském přístupu.


Neváhejte mě kontaktovat ...

Nebojte se poslat dotaz. Za to nic nedáte. Pokud potřebujete fotografa, který opravdu vážně bere svoji práci a odevzdá fotky, jaké by sám chtěl mít v albu, pak jste na těch správných stránkách. Téměř každá fotografie prochází jistou editací. Neupravené fotografie neposkytuji. Rozhodně si zakládám na kvalitě. Nemám sice vybavení za miliony, ale ze svých fotoaparátů se snažím dostat maximum. Progres a výsledky si můžete prohlédnout v samotné galerii.

Těším se na spolupráci.